Garanti-İade Değişim

Garanti:

sanalkuyumculuk.com web sitesindeki satışa arz edilen tüm ürünler Sanal Kuyumculuk garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresi 1 (Bir) yıldır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı SANAL KUYUMCULUK tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü Ürün Faturası fotokobisi ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz.

sanalkuyumculuk ‘dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için SANAL KUYUMCULUK dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece SANAL KUYUMCULUK atölyesinde verilir. SANAL KUYUMCULUK Atölyesi dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz.

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

İade ve Değişim:

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde sanalkuyumculuk.com Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünü 15 (onbeş) gün içerisinde başka bir SANAL KUYUMCULUK ürünü ile değiştirebilirsiniz.
Bu sürelerin dışında her hangi bir şekilde ürün iadesi, değişimi ve bozdurma işlemi yapılmamaktadır.

Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün sanalkuyumculuk.com’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
sanalkuyumculuk.com üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.
Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, ölçüye göre yapılan evlilik alyansları, piercing, hızma, parmak izi ürünler v.s) kampanyalı ürünler, outlet kategori ürünleri, alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen, özel ölçü yapılan ürünler, indirimli ürünler, fırsat ürünleri, saatler vs kesinlikle iade alınamamaktadır.